Викладачі Київського Центру раннього розвитку stART

Наші викладачі - це гордість нашого центру.

Illustration

Олена Леонідівна Самусенко

Викладач англійської

Досвід роботи 12 років

Бакалавр: Слов'янський державний педагогічний університет (нині Донбаський), філологічним факультет, з відзнакою Магістр: Національний педагогічний університет імені. Драгоманова, факультет іноземної фізіології.Почала працювати в 2008 роціМісця роботи- Центр розвитку дитини "Золотко" з дітьми від 2 до 10 років- Загальноосвітніх школа#93- Спеціалізовани школа #152 з поглибленим вивченням англійської- Дошкільний навчальний заклад 115 "Оболонь"- Онлайн школа "Інглекс" з дорослими
Практика в 2016 році в Сан Дієго, США
Відвідую семінари, вебінари , тренінги британських винахідниці Oxford University Press, Cambridge University Press, MacMillan, MM Publications, National Geographic та ін.; центрів Лінгвіст, Дінтернал

Illustration

Городнюк Тетяна

Викладач з малювання (живопис від 3 до 9 років)

Досвід роботи 2 роки з дітьми, робіт на замовлення 10 років

Закінчила КНЕУ (Київський національний економічний університет). З дитинства малювала, вчилася у свого дядька художника-архітектора ходила з ним на пленери. З 2010 по 2012 рік навчалася в студії у художниці портретиста Ольги Стерник, де вивчала основи малюнка та живопису. За цей період проходила і проходжу майстеркласи з різним технікам і стилям живопису, займаюся саморозвитком (відео уроки малювання, книги і т.д.). Є лауреатом виставок і конкурсів з живопису, мої роботи виставлялися в галерея міста, на благодійних аукціонах.
Пишу портрети на замовлення, картини в різних стилістичних жанрах. Люблю ділитися своїм досвідом і напрацюваннями з учнями (дітьми та дорослими), викладаю в групі і приватно.

Illustration

Надія Юріївна Тішечкіна

Викладач живопису

Досвід роботи 6 років

2007-2008 Уманський державний університет ім. Тичини, спеціальність вчитель образотворчого мистецтва1.09.2004-1.06.2005 працювала Джерело вчитель живопису1.09.2000-26.04.2004 Київський Індустріальний технікум образотворче мистецтво, художник-графік

Illustration

Світлана Булат

Викладач по валянню з шерсті

Досвід роботи 3 роки

Майстер по техніці сухого валяння, handmade дизайнерПредставник України на міжнародних виставках і фестивалях.Більше 2-х років працює з дітьми, передаючи їм частинку свого таланту і тепла на майстер-класах.
Роботи Світлани Булат успішно продаються на Etsy і Ebay: її картини, іграшки та аксесуари знайшли шанувальників в США, Німеччині, Італії,Франції, Швейцарії, Канаді та інших країнах.

Illustration

Олександра

Викладач з малювання (живопис від 3 до 9 років)

Досвід роботи 4 роки

Відвідувала художній гурток в ЦНТТМ "Сфера". Вчиться в коледжі при Арт Академії ім. Сальвадора Далі на факультеті "дизайн комп'ютерної графіки та реклами".Брала участь в "Вернісаж" від Сфери протягом усього навчання (деякі роботи їздили на всеукраїнські конкурси.)
На першому курсі в складі студ. ради проводила майстер-класи дітям на різних масових заходах (в основному в ТРЦ "Караван" і "Блокбастер", а також в музеї ім. Тараса Шевченка). На 19 грудня брала участь в благодійному майстер-класі в виставковому-центрі «Український дім».Я багато пишу для себе, в основному маслом або гуашшю.

Illustration

Петренко Єва Олександрівна

Викладач з програмування

Досвід роботи 4 роки

Закінчила 195 школу 2018
Паралельно зі школою підробляла в дитячій кімнаті. Після випуску працювала вожатою.
Так само проходила педагогічну практику в дитячому саду.
Закінчила курс медіаторства ,, Як вирішувати конфлікти ,,
Працюю нянею.
2017 - Пройшла Навчання програмами і роботі з дітьми в Robot school
Робота 2017-2020 stART дитячий центр
2019-2020 викладання smart Kids приватний дитячий сад Бамбіні

Illustration

Сотник Дмитро

Викладач з програмування

Досвід роботи 1 рiк

Студент ФККПІ і ФЕБА НАУ
Факультет електроніки та програмування
Спершись спеціальність 076 - підприємництво, торгівля і біржова діяльність
121 - інженерія програмного забезпечення
Робота з програмами С ++ і С #
Проходження навчання програмі і роботі з дітьми в Robot School.