Дитячий центр раннього розвитку stART наОболоні Мінський масив

Центр креативного розвитку дитини
Навчайся новому! Створюй цікаве! Знаходь друзів!
Студия stArt - для ЯСКРАВИХ дітей

Дитячий центр stART- це особливе місце, де Ваша дитина отримає багато нових знань, корисні навички, знайде друзів серед однолітків і без сумніву відкриє в собі нові таланти і здібності.

Для батьків рано чи пізно постає питання - куди віддати дитину, щоб забезпечити її повноцінне і різнобічний розвиток і підготувати для подальшого навчання в школі? Творці дитячого розвиваючого центру, як і більшість батьків, зіткнулися з цим питанням і знайшли на нього відповідь. Їм стала студія stART.

Ми створили особливу атмосферу, куди діти йдуть з великим задоволенням.
Ми докладаємо масу зусиль, щоб змінюватися разом з навколишнім світом і постійно оновлюємо і створюємо нові курси. Наші учні забезпечуються сучасним обладнанням, щоб всі заняття були цікавими і захоплюючими.

Приходьте в наш дитячий центр раннього розвитку stART, і отримаєте професійну консультацію про наші заняття і можливість дізнатися про нас краще. Зустрітися з нашими викладачами, оціните наші просторі кабінети з хорошою вентиляцією, сучасним дизайном і зручними вбиральнями для діток. І ми гарантуємо, Вам захочеться прийти сюди знову!

| Заняття в дитячому розвиваючому центрі

Заняття в дитячому розвиваючому центрі проходять практично щодня і розраховані на дітей від трьох років. Ми формуємо групи відповідно до віку, що дає можливість кожній дитині відчувати себе комфортно на заняттях.
У нас Ви можете відвідати заняття за наступними напрямками:

Живопис

Робототехніка

English

Валяння з шерсті

Немає сенсу розповідати наскільки цікаві, корисні для розвитку і захоплюючі для діток заняття в нашому розвиваючому центрі. Вам краще побачити все своїми очима, а дітям спробувати, щоб визначиться чи підходить їм цей вид діяльності і чи подобається викладач.Адже ми в stART впевнені, що через силу отримувати нові знання дуже не просто. Тому бажання дитини відвідувати наші заняття для нас має величезне значення.
Для того щоб записатися на пробне заняття, Вам достатньо зателефонувати за номером, вказаним на сайті або скористатися формою запису. Розклад занять Ви знайдете на сторінці відповідної програми або в розділі сайту "Розклад".

I Переваги центру дитячого розвитку stART.

Переваги центру дитячого розвитку stART можна обговорювати нескінченно. Це і зручне місце розташування, і затишні кабінети для проведення занять і без сумнівів важливий і доброзичливий персонал.

Але окремо ми хотіли б відзначити переваги дитячого розвиваючого центру, які вважаємо виділяють нас серед інших

Розвиток

● У Нас працюють талановиті молоді фахівці, які застосовують до дітей сучасний підхід відповідно до віку. Ні для кого не секрет, що наші дітки дуже відрізняються від того, якими були в дитинстві ми з Вами, і не завжди досвідчені викладачі старої закалки можуть знайти до них потрібний підхід.

● Ми постійно проводимо майстер-класи, що дає дітям можливість на практиці спробувати себе в різних видах творчості і рукоділля. З точки зору психології, чим більше досвіду різних видів діяльності буде у дитини, тим простіше потім йому буде визначиться з вибором хобі та професії.

Підтримка

● У нашому центрі є заняття як для хлопчиків так і для дівчаток, тому батьки дітей різної статі можуть не переживати, чим зайняти сина поки дочка на малюванні, або чим зайняти дочку поки син на Лего-конструюванні.● У нас діти не тільки вчаться - ми організовуємо круті тематичні заходи на свята з особливою атмосферою.

● Ми не просто прищеплюємо дітям навички, ми намагаємося залучати їх до процесу навчання. Ми допомагаємо їм знаходити потрібну інформацію і застосовувати її на практиці, ми допомагаємо їм правильно формулювати їх знання і ділиться з іншими дітьми. Ми вчимо дітей вчиться, що потім неодмінно знадобиться їм як в школі, так і в дорослому житті.

Технології

● Всі матеріали як для занять так і для майстер класів надає студія, що дає можливість батькам не переживати щодня про те зібрав він все потрібне дитині для занять. У нас жодна дитина гарантовано не потрапить в ситуацію, де у всіх дітей будуть, наприклад, малярське приладдя, а йому не вистачить.

● Ми розташовані в сучасному житловому комплексі Яскраве на Мінському масиві і діти з найближчих будинків можуть без проблем дістатися на заняття і без супроводу батьків. А затишний сквер з фонтаном прямо біля дитячого розвиваючого центру - відмінне місце, де батьки можуть очікувати дітей із занять в теплу пору року.

Дитячий центр stART- це те місце куди хочеться повертатися знову і знову.

| Приміщення студії

Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image
Gallery image

Приходьте і побачте, що у нас дітки навчаються новому, створюють цікаве, знаходять друзів!

Тисніть на кнопку та запишіться на консультацію

Педагоги дитячого розвиваючого центру

Педагоги дитячого розвиваючого центру - це молоді кваліфіковані фахівці, які з радістю діляться своїми знаннями з Вашими дітьми.
Ми в stART велика і дружна сім'я, і ​​кожен педагог не просто професіонал у своїй справі, а ще й людина наділений саме тими якостями, які ми цінуємо найбільше:
● Любов до дітей● Терпеливость● Креативність● Оптимістичність● Активність● Дружелюбність

Знайомтеся, це наша команда

Приходьте в наш центр дитячого розвитку stART. Заняття у Нас - це відмінний старт успішного майбутнього Вашої Дитини вже сьогодні!

| Відгуки

В нашій студії розроблені унікальні програми, які допомагають діткам навчатися із задоволенням!

Gallery image

Валерия ПарниковаВчера открылась замечательная, современная, креативная студия детского развития START. Сегодня мы уже посетили несколько пробных занятий. Счастливый и довольный ребенок долго рассказывал о своих достижениях. Так что, не долго думая, мы сразу и записались ;-) START получению новых знаний положен!

Gallery image

Світлана БулатЗамечательная студия , каждый ребёнок может выбрать себе занятие по душе!

Gallery image

Анна ВигранкаДобрый день.Хочу оставить свой отзыв о студии раннего развития «Start”,сын посещает эту студию уже второй год,идёт с огромным удовольствием,ведь занятия всегда очень увлекательные и творческие и с индивидуальным подходом к каждому ребёнку.Нравятся разнообразные и креативные мастер -классы.Очень приятная и располагающая атмосфера.Всем советуем!!

Студія stArt

Адреса

вул. Сім'ї Кульженків 31-А
ЖК Яскравий

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.